Andreea Bălan, reacție explozivă: „Dacă ești fericită după un divorț, ți se dă în cap”

https://yve.ro/wp-content/uploads/2020/07/Andreea-Balan-reactie-exploziva-„Daca-esti-fericita-dupa-un-divort-ti-se-da-in-cap”-1.jpeg

Andreea Bălan a avut o reacție dură pe în mediul online, unde le-a dat o replică tuturor răutăcioșilor care o condamnă că este fericită după divorțul de tatăl celor două fetițe ale ei.

Cântăreața a făcut o provocare „AM/N-AM”, împreună cu Amna, iar cu această ocazie a dezvăluit mai multe lucruri personale.

Andreea Balan, reactie exploziva „Daca esti fericita dupa un divort, ti se da in cap” 2 in Stiri Mondene

Andreea Bălan a luat parte la această provocare după ce în urmă cu câteva zile paparazzi au făcut public faptul că are un iubit nou.

Artista a fost fotografiată ținându-se de mână, îmbrățișându-se și sărutându-se cu Tiberiu Argint într-un club din Mamaia.

Andreea Balan, reactie exploziva „Daca esti fericita dupa un divort, ti se da in cap” 3 in Stiri Mondene

Cei doi au o relație de circa trei săptămâni, iar Andreea Bălan se declară fericită, deși se află în plin proces de divorț de George Burcea.

„După cum vedeți, ne găsiți divorțate, cu copii. Râdem, dar trăim în țara în care, dacă ești fericită după un divorț, ți se dă în cap.

Trebuie să mai stai să plângi! «De ce nu ai plâns mai mult?» Le place suferința. Vor să te vadă la pământ.

Și când nu mai suferi, spun: «Ah, dar trebuia să sufere mai mult!» Așa e lumea”, a spus Andreea Bălan.

Aceasta a precizat, la un moment dat, ce îi reproșează fostului soț.

„Comportamentul lui s-a schimbat din diferite motive. La un moment dat mi-a zis că la umbra unui copac nu crește nimic și de aceea am făcut și postarea aceea pe Facebook.

Și m-am gândit ce vină am eu că sunt o femeie puternică?! Pe lângă muzică, eu mi-am dorit foarte mult o familie.

Dacă eram axată pe carieră, nu făceam doi copii sau nu eram cu el, nu făceam nunta”, a spus Andreea Bălan, în cadrul emisiunii Xtra Night Show după ce s-a făcut public faptul că s-a despărțit de George Burcea…

Sursa: playtech.ro

Abonează-te pe:Yve.ro news

Postat de Negriu Elena

Îmi place să trăiesc prin povești și să le aduc la viață prin cuvinte. Eu sunt Elena Negriu, redactor la yve.ro, iar fiecare zi este o nouă oportunitate de a explora și de a împărtăși cele mai fascinante aspecte ale vieții. Cu o pasiune pentru descoperirea celor mai recente tendințe și inovații, scriu articole care nu doar informează, ci și inspiră și provoacă gândirea. Mă bucur să transform idei complexe în texte captivante, abordând subiecte diverse precum modă, frumusețe, stil de viață sănătos și călătorii. Îmi place să găsesc unghiuri unice și să le explorez în profunzime, oferind cititorilor o perspectivă nouă și valoroasă. Fiecare articol este scris cu grijă și pasiune, cu dorința de a crea o experiență de lectură memorabilă și îmbogățitoare. Cred în puterea cuvintelor de a schimba vieți și de a aduce oamenii împreună. Prin articolele mele, îmi propun să creez o legătură autentică cu cititorii, oferindu-le nu doar informații utile, ci și o sursă constantă de inspirație și motivație. Scrisul este pentru mine o formă de artă și o chemare, iar prin munca mea, vreau să contribui la crearea unui spațiu online unde fiecare cititor se simte văzut și auzit. Fiecare poveste pe care o scriu este o aventură, o călătorie în necunoscut, care aduce lumină asupra celor mai interesante și relevante subiecte. Haideți să explorăm împreună această lume minunată și să ne bucurăm de fiecare descoperire! email: elena.negriu@yve.ro

Niciun comentariu încă

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *