Lui Cătălin Măruță i s-a făcut rău în direct

https://yve.ro/wp-content/uploads/2017/10/646x404-5.jpg
Advertisements

După ce a acceptat provocarea de a bea pe nerăsuflate o carafă cu zeamă de varză, lui Cătălin Măruță i s-a făcut rău în direct.

Advertisements
Advertisements

646x404-5 in Stiri Mondene

„Mamă, deci m-au luat toate amețelile după ce am băut zeama aia de varză. Abia mă mai pot concentra, Anda. M-a luat cu rău, încerc să vorbesc cum trebuie, sper să îmi iasă!”, a declarat Cătălin Măruţă…

Advertisements

in Stiri Mondene

În momentul în care prezentatorului TV i s-a făcut rău, în platou erau invitați Anda Adam și What’s Up.

Advertisements

Niciun comentariu încă

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *