Marian Drăgulescu și Maria Fica sunt doi dintre participanții la emisiunea ”Surviror”. Deoarece petrec mult timp împreună, aceștia pare că s-au apropiat și au fost surprinși în momente tandre.


Marian Drăgulescu își dorea să câștige la Tokyo
„Şansele sunt mari. Eu sunt în top la sărituri, anul trecut am ieşit la Campionatele Mondiale pe locul patru, la nici o zecime şi jumătate de locul întâi. Iar asta în condiţiile în care a doua săritură nu mi-a ieşit integral. Adică mai aveam jumătate de întoarcere. Aşa că eu spun că sunt acolo sus. Suntem vreo șase-șapte gimnaști şi oricare poate urca pe podium cu şanse la medalia de aur. Important este ca la Tokyo să prind o zi extraordinar de bună şi să am şi puţin noroc. Pentru că în ziua finalei poţi să faci o săritură bună, dar e nevoie şi de puţin noroc… mă refer aici la aterizare, la a sta la aterizare fără să faci niciun pas”, a mărturisit acesta.

Niciun comentariu încă